برای خرید و دانلود قانونی فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع کلیک کنید.

برای خرید و دانلود قانونی انیمیشن ایرانی بنیامین کلیک کنید.

-||     خانه     ||     رهگیری مرسولات پستی      ||   فرم ثبت نظر و پیشنهاد     ||    پیشنهاد محصول     ||     کسب درآمد از ایران روز

با توجه به اینکه شماره تلفن و ایمیل تنها راه ارتباط گیری ما با مشتری میباشد لطفا در هنگام ثبت آنها دقت لازم را بعمل آورید. متاسفانه بعضی از سفارشات با مشکل روبرو شده و پس از اقدام به تماس از طرف ما مشخصات تماس اشتباه یا غیرفعال بوده است و ما هیچ راه ارتباطی با مشتریان گرامی نداشته ایم.

پیام رسان های داخلی سروش، ایتا، گپ  بر روی شماره پشتیبانی سایت (09014994337) فعال میباشد. در صورتیکه هر کدام از آنها را نصب و فعال کرده اید با ذخیره شماره پشتیبانی ما در تلفن همراهتان میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مشتریان و مراجعه کنندگان گرامی لطفا دقت بفرمایید فقط محصولاتی که دارای قیمت و موجودی میباشند را میتوانید به سبد خرید اضافه نمایید. باقی محصولات موجود نمیباشند و بدیهی است که امکان فروش و ارسال ندارند. لطفا از سوال در این مورد خودداری فرمایید. با تشکر.

کسب درآمد از ایران روز

بسمه تعالی

از همین امروز کسب درآمد خود از وب را شروع کنید.

شما میتوانند با فروش محصولات ایران روز بصورت بازاریابی در سود کالاها شریک شده و از این راه برای خود کسب درآمد نمایید. فقط کافی است بعنوان بازاریاب ثبت نام کرده و کد اختصاصی محصولات را دریافت نمایید و در هر جا که مایل هستید به اشتراک بگذارید. هر بازدیدی که از طریق لینک اختصاصی شما منجر به ثبت و پرداخت سفارش شود سود آن مستقیما به حساب بازاریابی شما منظور شده و پایان هر ماه تسویه خواهد شد.

همین امروز بدون هیچ هزینه ای کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید.


تذکر1: در حال حاضر سهم همکاری 14 درصد از کل مبلغ سفارش میباشد.

تذکر2: حداقل مبلغ تصویه حساب 10000 تومان میباشد.

تذکر3: هرگونه تقلب و فعالیت مجرمانه منجر به مسدود شدن حساب کاربری و پیگیری قضایی توسط ایران روز خواهد شد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه همکاری میتوانید با شماره 09014994337-اباذرحسنزاده تماس حاصل فرمایید. اکانت تلگرام و واتس آپ نیز بر روی این شماره فعال میباشد.

امیدواریم برای همیشه در فضایی دوستانه به همکاری خود ادامه دهیم.

با احترام

ایران روز
نکات مهم

 - در حال حاضر محصولات سایت بر روی دی وی دی های 4.2 گیگ معمولی (رایتی) با مارک های عرف موجود در بازار رایت میشوند. جهت حداکثر ماندگاری اطلاعات با سرعت های پایین بر روی دیسک ها رایت شده و درون کاورهای ضدخش 2*1 قرار میگیرند.

 - ارسال سفارشات حداکثر 72 ساعت کاری پس از واریز مبلغ و تایید سفارش به وسیله پست پیشتاز انجام میگیرد و شماره پیگیری به مشتریان گرامی اعلام میشود. در صورتی که ارسال سفارش بیش از این زمان بطول انجامید با واحد پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

 - لطفا به این نکته توجه فرمایید که : مبلغ کل سفارشات پستی غیر از هزینه پست حداقل باید 5000 تومان باشند تا ترتیب اثر داده شود. اطلاعات بیشتر

 - جهت بهره مندی از حداکثر امکانات سایت و خدمات پس از فروش حتما در موقع ثبت نام مشخصات تماس خود را بطور صحیح وارد نمایید.

 - هرگونه پیشنهاد محصول را میتوانید از این طریق با ما در میان بگذارید. (بطور کلی ما بشدت مشتاق شنیدن هر نوع پیشنهاد ، انتقاد و یا خدای ناکرده گلایه ای از طرف شما هستیم.)