برای خرید و دانلود قانونی فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع کلیک کنید.

برای خرید و دانلود قانونی انیمیشن ایرانی بنیامین کلیک کنید.

-||     خانه     ||     رهگیری مرسولات پستی      ||   فرم ثبت نظر و پیشنهاد     ||    پیشنهاد محصول     ||     کسب درآمد از ایران روز

با توجه به اینکه شماره تلفن و ایمیل تنها راه ارتباط گیری ما با مشتری میباشد لطفا در هنگام ثبت آنها دقت لازم را بعمل آورید. متاسفانه بعضی از سفارشات با مشکل روبرو شده و پس از اقدام به تماس از طرف ما مشخصات تماس اشتباه یا غیرفعال بوده است و ما هیچ راه ارتباطی با مشتریان گرامی نداشته ایم.

پیام رسان های داخلی سروش، ایتا، گپ  بر روی شماره پشتیبانی سایت (09014994337) فعال میباشد. در صورتیکه هر کدام از آنها را نصب و فعال کرده اید با ذخیره شماره پشتیبانی ما در تلفن همراهتان میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مشتریان و مراجعه کنندگان گرامی لطفا دقت بفرمایید فقط محصولاتی که دارای قیمت و موجودی میباشند را میتوانید به سبد خرید اضافه نمایید. باقی محصولات موجود نمیباشند و بدیهی است که امکان فروش و ارسال ندارند. لطفا از سوال در این مورد خودداری فرمایید. با تشکر.

  • مجموعه کامل بازیهای معمایی و هیدن آبجکت Hidden Object Games

مجموعه کامل بازیهای سبک هیدن آبجکت (Hidden Object Games)

مجموعه بازیهای هیدن آبجکت

سبک هیدن آبجکت (Hidden Object) در بازیهای کامپیوتری به سبکی گفته میشود که در آن شما بعنوان بازیکن باید برای عبور از هر مرحله اشیای مخفی در هر مرحله را پیدا کرده و گاها بابد این اشیا با هم ترکیب کنید یا ربط دهید. بازیهای با این سبک معمولا در کنار گرافیک قابل قبول حجم کمی داشته و با داشتن سبک فکری مورد علاقه بسیاری از بازیکن هاست. 
ما در این بسته تلاش کردیم تا بهترین بازیهای سبک هیدن آبجکت را برای شما آماده کنیم که در ادامه میتونید لیست بازیها بهمراه توضیحات و عکسها مربوط به هر کدوم رو مشاهده و در صورت رضایت به دریافت این بسته اقدام کنید.
 

1- 100 Percent Hidden Objects

100 perecent hidden object games

از بهترین بازیهای سبک هیدن آبجکت. در این بازی شما به هیچ وجه نمیخواهید هیچ رمز و رازی رو بی پایان بگذارید. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که دنبال شی مورد نظرتون بگردید و اون رو در سراسر 80 صحنه که در دستاوردهای مختلف کسب کردید پیدا کنید. در این بازی شما میتوانید از صحنه های زیبا لذت ببرید و نوع بازی را از بین انواع مختلف موجود انتخاب کنبد.
ویپگیهای این بازی:
  • سبکهای مختلف از صحنه های هیدن آبجکن
  • بازی کامل و نامحدود برای تمام مراحل
  • 80 صحنه در 8 تم زیبا و جذاب
 
 

2- Corpatros The Hidden Village

یک محقق به نام فرانک وینتر یک حفاری باستان شناسی در روستایی مرموز را کشف میکند و بلافاصله ناپدید میشود. نام این روستا "کورپاتروس" نام دارد. "آلیس" دختر جوان او بعد از بیست سال و به دنبال دریافت نامه ای مرموز به دنبال پی برئن به این ماجرا میرود و تصمیم میگیرد به دنبال معمای پدرش برود و حقیقت را کشف کند. وقتی آلیس به روستا میرد به ظاهر با یک متروکه روبرو میشود ولی با ورود به عمق دهکده با ماجراهای عجیبی روبرو میشود و حتی به زنده بودن پدرش هم امیدوار میشود.Corpatros The Hidden Village

این بازی یکی از زیباترین بازیهای سبک هیدن آبجکت است که دارای داستان زیبا و معماهای لذتبخش است.
 

ویژگیهای بازی:

  • Unique and intriguing plot
  • Discover the secrets of a deserted village
  • Investigate your father’s disappearance

 

 

 

 

 

3- Hidden Expedition CRDCE

 
شما رد وسط ناکجا آباد و سوار بر قطار هستید. یک گروه از دزدان خطرناک از شما میخواهند که کاری برایشان انجام دهید. "پیدا کردن یاقوت امیدواری"
و این کار جدیدترین ماموریت شما در سری بازیهای Hidden Expediton است. در این بازی شما باید این یاقوت را قبل از آنکه دست دزدان بیافتد بدست آورید.
در این بازی و در حین انجام این ماموریت بزرگ شما از قلعه بسیار زیبای Smithsonian  تا جنگلهای دوردست را می پیمایید تا به یاقوت برسید و اسرار این یاقوت امیدواری را کشف کنید
Hidden Expedition
 

Inbetween Land

4- In Between Land

بازی بسیار جذاب Inbetween Land یکی دیگر از بازیهای سبک Hidden Object میباشد. در این بازی شما باید جهان جدیدی را کشف کنید."مری" دوست دوران بچگی شما گم شده و شما در راه یافتن او شروع به پیدا کردن سرنخ ها میکنید. در حین ماموریت پیدا کردن مری ناگهان شما توسط یک پورتال  به جزیره ای دوردست و عجیب میروید که در آن خانه ای ماورایی میبینید. باید هرچه زودتر دوست خود را پیدا کنید و جزیره ناشناخته را ترک کنید. برای اینکار باید سرنخها را پیدا کنید و معماها را حل کنید.

5- Legends Of The East The Cobras Eye

 

Legends of the East The Cobra's Eye
 
Legends of the East The Cobras Eye یک بازی جدید در سبک هیدن آبجکت (Hidden Object) است که داستانی از یک عشق را بیان میکند.
 
در این بازی شما باید یک جنگ را خاتمه دهید و همچنین در این بین باید عشق زندگی خود را نیز نجات دهید.
 
یک شی مصنوعی عجیب که سالها فراموش شده بود دوباره پیدا شد و نیروهای شیطانی تلاش میکنند تا این شی را به دست بیاورند.
 
اتفاق بدتر اینجاست که معشوقه شما یعنی Daniel هم به طریقی وارد این ماجرا شده و شما باید Daniel  را پیدا کنید و حقیقت این ماجرا را کشف کنید.
 
قبل از این که دنیا برای همیشه عوض شود.

 

 

6- Love Alchemy

Love Alchemy A Heart In Winter  یکی از جدیدترین بازیها در سبک فکری معمایی و هیدن آبجکت(Hidden Object) است. در این بازی شما باید با شخصیت افسرده یک خانم همراه شوید و همراه او در دنیایی بیرحم و ظالمانه به حل معما بپردازید و ماجراجویی کنید. شخصیت داستان که زنی تنهاست توسط معشوقه اش وارد داستان پیچیده و اسرار آمیزی شده و شما باید به او کمک کنید تا از این گرداب نجات یابد و خودش را نجات دهد.

Love AlchemyLove Alchemy

صحنه های مختلف بازی همگی به زیبایی هرچه تمام تر طراحی شده اند و در اکثر مواقع ، این جزییات و زیبایی گرافیک ممکن است کار دستت شما بدهد و توجه شما را از مدرک ها و سرنخ های مهم دور کند . اگر طرفدار بازی های سبک جستجو و اشاره باشید ، میتوانید از این بازی نیز لذت ببرید و خود را وارد یک دنیای دیگر ، پر از معما ها و افسون های مختلف بکنید .
 
 

7- Midnight Castle

 

باید اسرار قلعه نیمه شب را کشف کنید. برای اینکار باید با شخصیتهای مرموز روبرو شده و اشیائ پنهانی را کشف کنید.در این بازی شما به پیدا نمودن اشیاء گم شده می پردازید تا بتوانید آتش افروز اسرار آمیز را فعال کنید. همچنین شما با جمع آوری اجزای موجود در بازی می توانید به یک سردسته ی گروه رهبران تبدیل شوید و در این راه برای داشتن صدها مورد از این دست یافته ها تلاش نمایید.
Midnight Castle

8- Mystic Diary - Missing PagesMystic Diary - Missing Pages

 

Mystic Diary: Missing Pages یک بازی جذاب دیگر از سری بازیهای سبک هیدن آبجکت (Hidden Object) میباشد. جادوگر بدجنسی وجود دارد که به دنبال ساخت ماشینی است که عمرش را جاودانه کند. ماموریت شما در این بازی این است که سرنخهایی پیدا کنید و معماهایی را حل کنید تا جلوی این کار جادوگر را بگیرید و او را متوقف کنید. با شروع بازی متوجه خواهید شد که نشانه هایی از او در قلعه اسرارآمیزی در زمان ویکتوریا پیدا شده است. اگر اهل بازی فکری و معماگونه از این سبک هستید این بازی جذاب را از دست ندهید و مطمعن باشد مراحل جذاب و معماهای اسرارآمیز آن ساعتها شما را درگیر خود خواهد کرد.

 

9- Castle - Never Judge A Book Its Cover

بازی Castle: Never Judge a Book by Its Cover یک بازی در سبک هیدن آبجکت است. در این بازی یک زن و مرد به نام "ریچارد کسل" و "کیت بکت" باید با کمک شما پرونده های جنایی خود را پیش ببرند. 

پرونده اصلی که شما باید پیگیر آن شوید مربوط به یک قاتل و جانی می باشد که به تازگی برای تفریح و سرگرمی جنون آمیز خود کشتار فراوانی راه انداخته و شما باید در تعقیب وی باشید. او یک قاتل حرفه ای است. صحنه های جرم نشان میدهند که او در به دام انداختن قاتلان تبهر دارد. سعی کنید قبل از اینکه فرد دیگری را قربانی کند او را دستگیر کنید

 

10- One The Rain - Slick Precipice Of Darkness EpisodeOn The Rain Slick Precipice Of Darkness Episode 2

 

On the Rain-Slick Precipice of Darkness Episode  یک بازی بسیار هیجنی و مفرح به سبک ماجراجویی است. در شهر Arcadia  آشوب هایی رخ میدهد که ماموریت شما مبارزه با این شورش ها و برقراری امنیت است. این بازی با نمونه های قبلی خود کاملا متفاوت است.در ورژن های قبلی این بازی شکست های زیادی نصیب بازیکن میشد و او را از ادامه بازی دلسرد میکرد ولی در اینسخه این ایراد برطرف شد و موفقیتهایی که جایش در نسخه های پیشین این بازی خالی بود در این نسخه کاملا جبران شد و بازیکن در کنار هیجان از لذت موفقیت هم بهره مند میشود.

در این بازی شما باید شر و بدی را از شهر Arcadia بیرون کنید که وظیفه شما بسیار خطرناک و بزرگ است. این بازی بسیار لذتبخش است ولی نه تا حدی که قابل انتقاد هم نباشد. هجم کم بازی در کنار گرافیک عالی که فانتزی است نظرها را به این بازی جلب مبکند.

در این بازی حرکت دوربین فوق العاده است و بازیکن از این قضیه شگفت زده خواهد شد و همین مساله هم باعث معروف شدن این بازی شده. سبک دوربین این بازی به سبک بازی نینجا است که اگر نینجا را بازی کرده باشید متوجه این امر خواهید شد.

 

 

 

 

 

11- Esoterica Hollow Erth 

Esoterica Hallow

از محبوبترین بازیهای دنیا میتوان از بازی Syberia نام برد. بازی در سبک معمایی و چالشی است. داستان این بازی اینگونه است که: 
شما در نقش "کیت واکر"  که یک وکیل نیویورکی است از سوی شرکتی که در آن فعالیت میکنید به ماموریتی فرستاده میشوید. در این ماموریت شما به شهر کوچکی فرستاده میشوید تا یک کارخانه آدم آهنی سازی مشهوری را خریداری نمایید. ولی وقتی شما به شهر وارد میشوید متوجه میشوید که صاحب کارخانه مرده و آدم آهنی ها در حال تششع جنازه وی میباشند. پس از مدتی متوجه میشوید که در وصیت نامه او قید شده بود که برادرش زنده است و شما برای خرید کارخانه باید او را پیدا کنید تا بتوانید تا ماموریتتان را انجام اده و به شهرتان برگردید.
از ویژگیهای این بازی میتوان به گرافیک بالا - صدا گذاری فوق العاده - گیم پلی روان بازی اشاره کرد
 
 

Strange Discoveries12- Strange Discoveries - Aurora Peak

 

 

بازی فوق العاده جذاب Strange Discoveries: Aurora Peak یک بازی دیگر از سری بازیهای سبک هیدن آبجکت(Hidden Object) میباشد.

داستان این بازی از این قرار است که شما در نقش شخصیت بازی در کودکی در شهری به نام Aurora Peak زندگی میکنید که دارای طبیعت بسیار زیبا و دیدنی است و مردمی مهربان با دوستی در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی میکنند.

اما شما در همان کودکی شهرتان را ترک میکنید و وقتی به یک جوان بالغ تبدیل میشوید به شهرتان برمیگردید. ولی دیگر از آن شهر زیبای سابق خبری نیست و ابری را میبینید که بر فراز کوه قرار دارد و در خال تغییر جانوران و گیاهان آن منطقه است که در نگاه اول پدیده ای طبیعی به نظر میرشد ولی شما میتوانید با اکتشافات خود این پدیده را زیر سوال ببرید. پس شما باید با کشف و کاو زیبایی و نشاط را بار دیگر به شهرتان برگردانید.

 

13- Subrban Mysteries - The Labyrinth Of The Past

بازی زیبای Suburban Mysteries The Labyrinth of the Past یکی دیگر از بازیهای سبک هیدن آبجکت یا همان Hidden Object است که در این سبک بازیها شما باید اشیائ مخفی در مراحل مختلف بازی را پبدا کرده معما ها را حل کرده و با ترکیب و ربط دادن اشیا به مرحله بعد بروید.
داستان این بازی نیز از این قرار است که سارا که همان شخصیت بازی یا در اصل خود شما هستید به دنبال برادر گم شده خود میگردد و در این راه باید دنبال سرنخ هایی برود که او را به آدم رباها و نهایتا برادرش میرساند.
Suburban Mysteries - The Labyrinth of the Past
وماجرا نیز از آنجا شروع شد که روزی سارا به خانه عمه اش رفت و در آنجا نامه ای مشکوک به دستش رسید که بسیار نگرانش کرد و دریافت برادرش در خطر است و باید به او کمک کند.
شما اگر به این سبک بازی علاقه دارید مطمعنا این بازی شما را نا امید نخواهد کرد.
 

14- The Last DaysThe Last Days

 

بازی دیگری از سبک اشیا مخفی یا Hidden Object که در این بازی شما باید زمین انسانها را نجات دهید. در بازی The Last Days شما ناجی زمین هستید و زمین را در برابر یک دشمن قدیمی محافظت میکنید. شما باید در مورد مثلث برمودا و اطلاعاتی از تمدنهای قدیمی بدست بیاورید تا بتواند در نجات زمین به شما کمک کند.

داستان بازی از آنچا شروع میشود که شما پس از مدتها کار طولانی خسته شده اید و برای مرخضی به Bahamas میروید. شهری زیبا و ساحلی که برای شنا و غواصی به زیر آب میروید در آنجا چیزهای عجیبی پیدا میکنید واین شروع ماچرای ما در بازی The Last Days است.
 
 

15- Tiger Eye The SacrificeTiger Eye The Sacrifice

Tiger Eye The Sacrifice  بازی دیگری در سبک اشیا مخفی که توسط شرکت معروف bigfishgames و برای کامپیوتر منتشر شده. در بازی شما و عشقتان Hari  بزای فرار از دست دشمنانتان از چین فرار کرده اید و به خانه خود در کالیفرنیا میروید.اما دشمنان شما بدون اینکه شما متوجه شوید به شما نزدیک شده اند. شما باید سعی کنید زندگی عشق زندگیتان را نجات دهید یعنی زندگی او در دستان شماست و باید از جان مایه بگذارید. امیدواریم در این راه موفق باشید.

 

 

 

Twisted Lands 3 Origin16- Twisted Lands 3 Origin

بازی زیبا و هیجان انگیز Twisted Lands 3: Origin یکی دیگر از بازیهای با سبک Hidden Object میباشد.داستان بازی از این قرار است که شما در این بازی در نقش یک کارآگاه بسیار باهوش و زیرک هستید که در تمام مراحل زندگی و در برخورد با مسائل پیچیده با عقل و هوش خود مشکلات را حل میکند.

اینبار این کارآگاه برای پیدا کردن زنی به یک جزیره سفر میکند و در آنجا با موجودات عجیب و غریب مواجه میشود که باید جان آن زن و همچنین خود را نجات دهند و ار جزیره بگریزد

Twisted Lands 3 Origin

17-  Inception Of Darkness Exorcist

بازی Inception of Darkness Exorcist که در عین کم حجم بودن از داستان بسیار جذاب و درگیر کننده ای برخوردار است که شما را حتما تا پایان بازی دنبال خود میکشاند.

Exorcist_3_Inception_of_Darkness

 
بازی از جایی شروع مشود که در یک چنگل تاریک و مخوف در یک کلبه قدیمی فردی بنام Garret Ghostfighter  را میبینیم. او میگوید که اخیرا اتفاق عجیبی برای دانشمندا افتاده و به طرز شگفت انگیزی ناپدید شدند و اکنون به دنبال کشف این ماجرا به اینجا آمده. 
شما در این بازی باید شیطان را شکست دهید...!!! 

 

18-  Fierce Tale 2

یک بازی زیبای دیگر در سبک هیدن آبجکت با نام Fierce Tales 2 که در این بازی شما ابتدا در یک شهر ساحلی به هوش می آیید در حالی که حافظه خود را از دست داده

Fierce-Tales-2

اید. به دنبال کسی میروید که به شما کمک کند. پس از مدتی مشکلی بزرگتر از از دست رفتن حافظه بوجود می آید . شما متوجه میشوید که مردم شهر از موجودات عجیب و غریب حرف میزنند. سعی کنید دنبال راز و رمز این موجودات بگردید شاید راز بازگشت حافظه شما هم در کشف راز این موجودات عجیب باشد

 

19-  Haunted Hotel 4 Charles Dexter Ward Collectors Edition

haunted Hotel 4

بازی Haunted Hotel 4 Charles Dexter Ward یک بازی با سبک معمایی و ماجراجویانه است. شما در این بازی فردی به نام "چارلز دکستر" هستید که به دنبال برادر دوقولوی اش که گمشده میگردد و در این راه به یک هتل خالی از سکنه میرسد و در این هتل اتفاقات عجیبی رخ میدهد.

شما تنها دو سرنخ از برادر گمشده تان دارید: یکی گردنبندی که او همیشه به گردن داشت و دیگری آدرسی که شما را تا یک مرداب میبرد.
شما باید وارد هتل شوید و با  حل معماها و پی بردن به سرنخها و حل رازها و سرنخها به دنبال برادرتان بگردید.
 
 
 
 
 
 

20-  Mysteries Of The Undead The Cursed Island

این بازی در سبک هیدن آبجکت است. شما همراه با یک تیم تحقیقاتی وارد جزیره ای مرموز و ناشناخته میشوید. ساکنین این جزیره انشانهای عادی نیستند بلکه بر اثر یک بیماری ناشناخته تبدیل به زامبی شدند و تشنه خون هستند. البته تمام افراد ساکن این جزیره دچار این بیماری نشدند و تعدادی هنوز سالم هستند و هنوز خون انسانی خود را از دست ندادند. 
پس دست بکار شوید این انسانهای را از دام مرگ نجات دهید و همراه با تیم تحقیقاتی خود سر از راز عجیب این جزیره در بیاورید.
 

mysteries-of-the-undead-the-cursed-island-screenshot

21-  Night Mysteries The Amphora Perisoner

Night Mysteries The Amphora Perisoner

یک بازی بسیار جذاب در سبک Hidden Object که شما در نقش نویسنده ای جوان به نام "ناتالی کول" بازی میکنید. ناتالی هنگامی که قصد بازگشت به خانه خود در آمریکا را داشت از کشت جا می ماند. او این روزها پشت سرهم بد شانسی می آورد و به همین خاطر دچار افسردگی شد. در همین حال یک ناخدای کشتی به ناتالی پیشنهاد میدهد به کشتی او بپیوندد و ناتالی بی خبر از اتفاقات عجیبی که انتظار او را می کشد پیشنهاد ناخدا را قبول میکند.

با ناتالی در این سفر پر از خطر و هیجان همراه شوید 
 

22-  Shadow Wolf Mysteries Under The Crimson Moon

یک بازی فکری و جذاب در سبک هیدن آبجکت. این بازی دارای مراحل زیاد و متنوعی است که هیچوقت از بازی خسته نمیشوید. و اما داستان بازی:
 
swcrimsonmoon
"چندین نفر در فرانسه کشته شده اند. اهالی این شهر میگویند این جنایات کار مردی گرگ نماست که شب ها ظاهر میشود و فردی به نام "مارتا پاسیو" متهم شده. خب این وظیفه شماست که بفهمید آیا او واقعا گرگ نما و جنایتکار است یا خیر. برای شروع باید به صحنه جرم بروید و سرنخ ها را بررسی کنید. مهمترین سرنخ برای شما سکه های است که بر روی اجساد باقی مانده. تلاش کنید تا عامل اصلی این جنایات را کشف کنید ولی مراقب خود هم باشید تا شما قربانی بعدی نباشید."
 

23-  Shadow Gateshadow-gate

این بازی یک بازی جدید در سبک ماجراجویی میباشد.این بازی یکی از ماجراجویانه ترین و مشهورترین اثر این سبک است.موسیقی متن فوق العاده بازی شما را به هیجان ادامه دادن تشویق می کند و سرعت شما را بالا می برد. سفر شما به درون زمین خواهد بود تا روزنه امیدی را برای پیروزی علیه موجود مخوفی باز کنید.
شما در یان بازی باید همراه سایر دوستان خود به قلعه ای که زندگی در آن جریان دارد بروید تا بتوانید بر شیطانی که در آن جا حاکم است پیروز شوید. 
گیم پلی بازی بی نظیر است و شامل صحنه های جذابی از پرش دوربین و مخفی کاری های هنرمندانه خواهیم بود و نمیتوان از آهنگ متن پویای بازی نیز صرف نظر کرد. جلوه های صوتی بازی به چشم می خورد و صحنه های جذابی را رقم می زند.
 
 
 
 
 
 

24-  A Vampire Tale

a vampire tale

Mystery Series: A Vampire Tale یکی از جدیدترین بازیها در سبک هیدن آجکت است.داستان بازی درباره دخت جوانی به نام "کارولین" است که در پی پدر گمشده خود است. کارولین برای یافتن پدر خود مکانهای عجیبی قدم نهاد از جمله خرابه های باستانی و زندان خون آشان ها. در این میان یکی از خون آشام های عصبانی از خواب بیدار شد. شما باید به کارولین کمک کنید تا جانخود را نجات داده و پدرش هم پیدا کند.

از این بازی لذت ببرید
 

  شما میتوانید این بسته باارزش را همین الان از "ایران روز" سفارش داده و در اسرع وقت درب منزلتان تحویل بگیرید  

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مجموعه کامل بازیهای معمایی و هیدن آبجکت Hidden Object Games

  • مدل کالا: مجموعه کامل بازیهای معمایی و هیدن آبجکت Hidden Object Games
  • موجودی: موجود نمی باشد

برچسب ها: مجموعه کامل بازیهای معمایی و هیدن آبجکت Hidden Object Games


نکات مهم

 - در حال حاضر محصولات سایت بر روی دی وی دی های 4.2 گیگ معمولی (رایتی) با مارک های عرف موجود در بازار رایت میشوند. جهت حداکثر ماندگاری اطلاعات با سرعت های پایین بر روی دیسک ها رایت شده و درون کاورهای ضدخش 2*1 قرار میگیرند.

 - ارسال سفارشات حداکثر 72 ساعت کاری پس از واریز مبلغ و تایید سفارش به وسیله پست پیشتاز انجام میگیرد و شماره پیگیری به مشتریان گرامی اعلام میشود. در صورتی که ارسال سفارش بیش از این زمان بطول انجامید با واحد پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

 - لطفا به این نکته توجه فرمایید که : مبلغ کل سفارشات پستی غیر از هزینه پست حداقل باید 5000 تومان باشند تا ترتیب اثر داده شود. اطلاعات بیشتر

 - جهت بهره مندی از حداکثر امکانات سایت و خدمات پس از فروش حتما در موقع ثبت نام مشخصات تماس خود را بطور صحیح وارد نمایید.

 - هرگونه پیشنهاد محصول را میتوانید از این طریق با ما در میان بگذارید. (بطور کلی ما بشدت مشتاق شنیدن هر نوع پیشنهاد ، انتقاد و یا خدای ناکرده گلایه ای از طرف شما هستیم.)