کد اخبار||     خانه     ||     رهگیری مرسولات پستی      ||   فرم ثبت نظر و پیشنهاد     ||    پیشنهاد محصول     ||     کسب درآمد از ایران روز

با توجه به اینکه شماره تلفن و ایمیل تنها راه ارتباط گیری ما با مشتری میباشد لطفا در هنگام ثبت آنها دقت لازم را بعمل آورید. متاسفانه بعضی از سفارشات با مشکل روبرو شده و پس از اقدام به تماس از طرف ما مشخصات تماس اشتباه یا غیرفعال بوده است و ما هیچ راه ارتباطی با مشتریان گرامی نداشته ایم.


سیاست حفظ حریم شخصی و قوانین سایت

به نام خالق هستی بخش

سایت ایران روز ir2day مفتخر است که مورد انتخاب شما قرار گرفته. مدیریت و مجموعه ایران روز در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات نکات و قوانینی که در ذیل میآیند را راجع به سیاست حفظ حریم شخصی و قوانین سایت متعهد شده و انتظار رعایت آن را از شما نیز دارد :

1- ایران روز ir2day متعهد میشود کلیه اطلاعات مشتریان و مراجعه کنندگان را به نحو احسنت حفاظت و حمایت کرده و به هیچ وجه آن را در اختیار هیچ فرد ، سازمان ، موسسه یا نهادی اعم از حقیقی یا حقوقی و خصوصی یا دولتی قرار ندهد

متمم 1-1 : سایت ایران روز در کشور ایران در حال فعالیت است و تابع قوانین جمهوری  اسلامی ایران میباشد لذا در صورتی که در موارد خاصی طبق قانون موظف به ارائه اطلاعات کلی و یا جزئی باشد بند 1 بخودی خود نقض خواهد شد. 

2 - ایران روز متعهد میشود سطح کیفی و کمی کالا و خدمات را به طور کامل به اطلاع مشتریان و مراجعه کنندگان رسانده و به هیچ وجه اطلاعاتی را از مشتری مخفی ننموده و همچنین در ارائه اطلاعات بزرگ نمایی نداشته باشد. وهمچنین در صورت وجود ابهام منطقی، خود را متعهد به پاسخگویی به سوالات منطقی و مرتبط مشتریان گرامی میداند.

3 - شما متعهد میشوید بطور کامل قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و به آنها پایبند باشید.

4 - هر گونه اطلاع رسانی ، مکاتبه و ارتباط با مشتریان، کاربران و مراجعه کنندگان صرفا از طریق همین سایت و شماره، آدرس و راه هایی که در صفحه تماس با ما درج شده است انجام میپذیرد و هر گونه تماس، اطلاع رسانی و ارتباط خارج از محدوده مشخص شده به طور ابتدایی نامعتبر و غیررسمی و یا متقلبانه محسوب خواهد شد.


نکات مهم

 - در حال حاضر محصولات سایت بر روی دی وی دی های 4.2 گیگ معمولی (رایتی) با مارک های عرف موجود در بازار رایت میشوند. جهت حداکثر ماندگاری اطلاعات با سرعت های پایین بر روی دیسک ها رایت شده و درون کاورهای ضدخش 2*1 قرار میگیرند.

 - ارسال سفارشات حداکثر 72 ساعت کاری پس از واریز مبلغ و تایید سفارش به وسیله پست پیشتاز انجام میگیرد و شماره پیگیری به مشتریان گرامی اعلام میشود. در صورتی که ارسال سفارش بیش از این زمان بطول انجامید با واحد پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

 - لطفا به این نکته توجه فرمایید که : مبلغ کل سفارشات پستی غیر از هزینه پست حداقل باید 5000 تومان باشند تا ترتیب اثر داده شود. اطلاعات بیشتر

 - جهت بهره مندی از حداکثر امکانات سایت و خدمات پس از فروش حتما در موقع ثبت نام مشخصات تماس خود را بطور صحیح وارد نمایید.

 - هرگونه پیشنهاد محصول را میتوانید از این طریق با ما در میان بگذارید. (بطور کلی ما بشدت مشتاق شنیدن هر نوع پیشنهاد ، انتقاد و یا خدای ناکرده گلایه ای از طرف شما هستیم.)

هدایت به بالای صفحه

پشتیبانی